Fototapety ogrody

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Biały
Wielokolorowy

Fototapety ogrody

W jednym określeniu „ogród” zawarte są bardzo różne treści. Ogólnie można powiedzieć, że ogród to krajobraz lub jego część ukształtowana działalnością człowieka w celu jego upiększenia i dostosowania do gustu właściciela ogrodu. A gusty mamy przeróżne, stąd tematyczne fototapety z ogrodem są tak różnorodne.

Wyniki: 63

Niektóre ogrody ukształtowane były w dawnych wiekach, ale są wzorami również współcześnie. Na fototapetach ogród mamy więc ogrody japońskie – kształtowane według filozofii feng shui, francuskie – uporządkowane i formalne, swobodnie kształtowane angielskie, czy też zakonne z ziołami, wiejskie ogródki i wiele innych. A wszystkie fototapety z ogrodem są piękne, kolorowe i przyciągają wzrok.

Fototapety jak okno z widokiem na ogród

Każdy miłośnik ogrodów wie, że ogród to nie tylko rośliny. To również różnego rodzaju i wielkości kamienie, bez których ogród japoński nie może się obejść. Pewien Japończyk stwierdził, że ogród bez kamieni to tylko wybrany przez człowieka zbiór roślin. W każdym prawie ogrodzie umieszczane są też różne inne przedmioty dekoracyjne. Na fototapetach z motywem ogrodu nie brakuje żadnego elementu stanowiącego o urodzie i wyjątkowości ogrodu. Są więc motywy ogrodu prezentujące oprócz pięknych drzew, krzewów i kwiatów różnorodną architekturę ogrodową: kamienie, stawy, źródełka, strumyki, mostki, ławeczki, figury. Wszystko to sprawia, że ogrody są urozmaicone, charakterystyczne, sprzyjające relaksowi.
Fototapety z wyjściem na ogród wprowadzają do naszych pomieszczeń specyficzny klimat i namiastkę natury, pozwalają się odprężyć, poczuć harmonię i spokój.