Fototapety bambus

Kategorie
Kolor
Zielony
Biały

Fototapety bambus

W poszukiwaniu ciekawych i niemonotonnych rozwiązań dekoracyjnych, projektanci, coraz częściej proponują bambusowe dodatki. Jest to niezwykle uniwersalny motyw, który można z powodzeniem wykorzystać w każdym pomieszczeniu do hallu, po salony, kuchnie i łazienki! Co, ciekawe, dopasowuje się do różnych stylów dekoratorskich. Fototapety w bambusy występują w wielu wersjach. W swojej świeżej, zielonej kolorystyce lub w postaci ususzonej, czyli kolorystyce przypominającej słomę. Ponadto mogą być zestawione z gładkimi kamieniami oraz kwiatami lotosu. Przede wszystkim bambusowe wzory nadają wnętrzu intrygujący, nieco egzotyczny charakter i wprowadzają harmonijny nastrój, sprzyjający odpoczynkowi.

Wyniki: 29

Stwórz własną oazę spokoju, dzięki fototapecie w bambusy!

Bambus to roślina, która wywołuje orientalne skojarzenia, związane z poszukiwaniem wewnętrznego spokój i opanowania. Jest wizytówką kraju kwitnącej wiśni - Japonii, który charakteryzuje się wyjątkową kulturą i jak, powszechnie wiadomo, czerpie ze świata natury to najlepsze. To motyw, który doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie poszukujemy ukojenia, odprężenia i relaksu. Dzięki tapecie bambusowej, możemy z powodzeniem wprowadzić ten nastrój do naszych wnętrz! Sprawdzi się w salonie, w którym chętnie wypoczywamy, sypialni, w której poszukujemy wyciszenia, jak i łazience, która wówczas stanie się naszym prywatnym gabinetem SPA! Fototapeta z bambusami, może również w ciekawy sposób udekorować kuchnię, wielbicieli wschodnich smaków! Sprawdza się również w salonach kosmetycznych, masażu, a także restauracjach orientalnych.

Tapeta las bambusowy - najmodniejszy wzór dekoracyjny!

Świat natury, jest mile widziany w naszych zamkniętych, domowych przestrzeniach. Jeśli mamy do czynienia z roślinnością wprost z Dalekiego Wschodu, który fascynuje nas swoją egzotyką, tym bardziej chcemy się do niej zbliżyć. To właśnie, dlatego bambusowe wzory cieszą się u nas, taką popularnością! Najczęściej wybierana w tej kategorii tapeta las bambusowy, nie tylko wprowadza tą wyjątkową aurę, ale również pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie. Fototapety bambusy często ukazują zbliżenie na łodygi lub liście, zwilżone deszczem, co wywierane niezwykłe wrażenie. To propozycje najczęściej wybierane do domowych łazienek, czy też gabinetów SPA.